Игра Правда или дело для веселого праздника

Игра Правда или дело для веселого праздника
Гра Правда або Дія: для Веселої Компанії
  • Код товара:pdall
  • Доступность:Ожидается поставка
  • 350.00грн.
  • Без НДС:350.00грн.

Опис: «Правда або Дія: для веселої компанії» ― гра, яка розворушить будь-яку вечірку! Думаєте, як повеселитися з друзями в барі або вдома? Набридло просто пити пиво й обговорювати одні й ті ж самі теми? Зіграйте в нашу гру, і ви гарантовано надовго запам'ятаєте цей вечір! Вибираючи «Правду», ви маєте чесно відповісти на одне з каверзних запитань. А вибравши «Дію», доведеться виконати умови завдання. Але не бійтеся: все зроблено так, щоб усім було весело. Спробуйте! 

Стисло про правила: Ви по черзі запитуєте одне в одного: «Правда» чи «Дія»? Якщо обрана «Дія», тягніть стік і виконуйте завдання з його жовтого боку. «Правда» — вам необхідно відповісти на запитання з рожевого боку. Ви не можете вибирати одне й те саме завдання більше двох разів поспіль. Ви маєте право відмовитися від будь-якого завдання або відповіді на запитання, але не більше двох разів за гру. Ставтеся до всього з гумором, адже основна мета гри — розважити вас. Не чиніть опору :) 

Тип гри: Для компанії, 18+ 
Кількість гравців: 3+ 
В комплекті: 50 дій и 50 питань 
Матеріал: ламінований картон 

Правда или дело «Для Компании» - игра, которая расшевелит любую вечеринку! Думаете как повеселиться в баре или дома с друзьями? Надоело просто пить пиво и обсуждать одни и те же темы? Сыграйте в нашу игру, и вы гарантировано надолго запомните этот вечер. Выбирая "Правда" вы должны будете честно ответить на один из каверзных вопросов. А выбрав "Дело" придётся выполнить условия задания. Но не бойтесь, все сделано так, чтобы всем было весело. Попробуйте! Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Уведомить о поступлении

Укажите адрес электронной почты и телефон, и мы сообщим вам, когда товар появится в наличии на складе

E-mail:

Телефон: