Секс игра для пары Правда или дело Камасутра

Гра Правда або Дія: Камасутра фото
Гра Правда або Дія: Камасутра
  • Код товара:pd-sutra
  • Доступность:В наличии
  • 390.00грн.
  • Без НДС:390.00грн.

Опис: Правда чи справа «Камасутра» - гра, яка покликана розкріпачити пари, дати їм можливість узнати один одного краще і зрозуміти, як і чого їм хочеться більше у сексі. Вибираючи "Правда" ви дізнаєтесь про таємні бажання, уподобання, погляди вашого партнера. А вибравши "Дія" ви зможете втілити в життя найпотаємніші сексуальні фантазії або спробувати щось нове для вас.


Коротко про правила: Все дуже просто - ви по черзі тягніть стіки. Червона сторона – завдання для неї, Синя – завдання для нього. Якщо на стику написано «Правда» – відповідайте на запитання, якщо «Дія» – приступайте до завдання. Ми постаралися зробити так, щоб обом партнерам дісталася однакова кількість уваги. Ви маєте право відмовитися від будь-якого завдання, це лише гра. Але пам'ятайте, можливо, ви не матимете іншого шансу спробувати те, що так давно хотіли.


Тип гри: Романтичні, 18+


У комплекті: 100 завдань


Матеріал: ламінований картон
Описание: Правда или дело «Камасутра» - игра, которая призвана раскрепостить пары, дать им возможность узнать друг друга получше и понять, как и чего им хочется больше в сексе. Выбирая "Правда" вы узнаете тайные желания, предпочтения, взгляды вашего партнера. А выбрав "Дело" вы сможете воплотить в жизнь самые сокровенные сексуальные фантазии или попробовать что-то новое для вас. Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо