Игра для пары Правда или дело 14 февраля купить

Игра для пары Правда или дело 14 февраля купить
Гра Правда або Дія: Для пар
  • Код товара:pd-para
  • Доступность:В наличии
  • 390.00грн.
  • Без НДС:390.00грн.

Опис: Думаєте, що вже спробували зі своїм партнером геть усе? Впевнені? Мерщій киньте виклик собі та вашій другій половинці! З «Правда або Дія» ви дізнаєтеся багато нового про свого партнера, а також зможете проявити себе. А, можливо, нарешті здійсниться ваша давня потаємна мрія, про яку ви соромилися розповісти. З нашою грою вам не доведеться нічого вигадувати ― ми все вже вигадали за вас =) 

Стисло про правила: Ви по черзі запитуєте одне в одного: «Правда» чи «Дія»? Якщо обрана «Дія», тягніть стік і виконуйте завдання з його фіолетового боку. «Правда» — вам необхідно відповісти на запитання з червоного боку стіку. Не можна вибирати одне й те саме завдання більше двох разів поспіль. Ви можете відмовитися від виконання «Дії» чи «Правди» не більше двох разів за гру. Після третьої відмови інший гравець (-і) призначає (-ють) вам покарання (фантазуйте ☺), яке повинно бути виконане. В грі немає ані переможців, ані переможених, головне — участь. Розслабтеся, будьте чесними й наполегливими і ви отримаєте від гри максимум задоволення ☺). 

Тип гри: Романтичні, для компанії, 18+ 
Кількість гравців: 3+ 
В комплекті: 50 дій и 50 питань 
Матеріал: ламінований картон 

Описание: Думаете, что уже все перепробовали со своим партнером? Уверены? А ну-ка, бросьте вызов себе и вашей второй половинке. С «Правда иди дело» вам предстоит узнать много нового о вашем партнере, а также проявить себя. А, возможно, вы сможете осуществить что-то, о чем в тайне давно мечтали, но стеснялись попросить. С нашей игрой вам не придется ничего придумывать – мы все уже придумали за вас=)
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо