Монополия бизнес по-харьковски

Монополия бизнес по-харьковски
Бізнес по-Харківському/ Бизнес по-Харьковски
  • Код товара:b-kh1
  • Доступность:В наличии
  • 450.00грн.
  • Без НДС:450.00грн.

За основу взято всесвітньо відому гру МОНОПОЛІЯ. Неповторності цій грі додає атмосфера нашого улюбленого міста Харкова, а її антураж змусить вас відволіктися і повністю поринуть у життя харківського бізнесмена - монополіста. Події, на ігровому полі, змінюються досить часто, на даний момент ви успішний власник бізнесу, а вже за кілька миттєвостей вам потрібно брати кредит під заставу, щоб звести кінці з кінцями. Постарайтеся подолати труднощі та досягти успіху.


Ігрове поле двостороннє - з Кернесом та без.


Гравці отримують чудове тренування швидкого ухвалення рішень, аналізу різних економічних ситуацій, вибору стратегії. Гра допомагає розвинути такі ділові якості, як уміння укладати угоди, лідерство, розважливість, зібраність, рішучість, уважність до дрібниць. І може виявити такі особисті якості, як хитрість, скупість, жадібність, пацюк).
Вік: від 10 років


Кількість гравців: від 2-х до 6-и


Час гри: 60 - 120 хвилин


Мова гри: російська


Країна/виробник: Україна
Основні відмінності від Монополії:


Замість вулиць – найкращі харківські компанії та підприємства;


Замість готелів та будинків - філії та корпорації;


Поле Лотерея – додаткова можливість отримати гроші;


Можливість дати хабар – гра максимально реалістична, якщо ми поринаємо у світ українського бізнесу, потрібно бути чесними, корупція у нас є.
Правила гри


У грі можуть брати участь від 2-х до 6-ти гравців. Гра складається з ігрового поля, розділеного на клітини, що є видами бізнесу. Є 2 кубики, 6 фішок, 12 карт "Лотерея", 16 карт "Шанс", 16 карт "Міська скарбниця", 28 карт "Документ власності", грошові купюри. Також є картки - стікери з позначенням кількості філій або корпорації. Наприклад, якщо ви купили одну філію – поставте на власність стікер із цифрою «1», якщо дві філії – поставте на власність стікер із цифрою «2», якщо ви купили корпорацію – поставте на власність стікер із літерою «К».


Покладіть картки «Документ власності» під край ігрового поля відповідно до назви підприємства. Покладіть карти "Лотерея", "Шанс" та "Міська скарбниця" на місця, вказані на ігровому полі. Кожен гравець отримує одну фішку, яка представляє його під час гри та грошові купюри на суму 10,000. Одного із гравців обирають банкіром.


Кожен гравець по черзі кидає кубики. Гравець, який одержав найбільшу кількість очок на кубиках, починає гру першим. Він ставить свою фішку на клітку «Старт», кидає кубики і просувається в напрямку стрілки на число клітин, що відповідають сумі кубиків, що випали. Продовжує гру наступний у кого найбільша кількість очок серед тих, що залишилися і т.д. Якщо фішка гравця зупинилася на підприємстві, що належить іншому гравцю, він зобов'язаний виплатити йому плату, яку вказано в «Документі власності», залежно від виду бізнесу (звичайна фірма, філії, корпорація). Слід врахувати, що це операції гравці повинні проводити перед черговим кидком кубиків. Якщо хтось із гравців кидає «дубль» (два однакові числа на обох кубиках), то це дає йому право, після проходу фішки, на повторний кидок. Якщо він кидає «дубль» тричі поспіль, він йде на «Безкоштовну стоянку» і переходить хід до іншого гравця. Протягом усієї гри фішки проходять коло багато разів. Щоразу, коли гравець зупиняється або проходить через клітинку "Старт", йому банк виплачує 2,000.


Перевага для власників власності


Величезна перевага – володіти правами власності всіх ділянок одного кольору. У цьому випадку власник може будувати філії та корпорації та стягує плату у багато разів більшу (зазначену у «Документі власності»). Якщо групі перебуває одна закладена власність, ця група вважається неповною. Будувати можна лише на ділянках одного кольору, що знаходяться в одних руках. Вигода у тому, щоб швидше побудувати філії та корпорації, а чи не просто володіти ділянкою, т.к. орендна плата філій, корпорацій вища, ніж орендна плата вільних ділянок. Перед початком наступного ходу гравець може обміняти або продати ділянки іншим гравцям з метою утворення повних груп одного кольору. У загальних інтересах рекомендується гравцям домовлятися про ці операції, тому що інтереси гравців зростають з того моменту, коли можна почати будувати.


Зупинка на ділянці, що не належить нікому


Коли гравець потрапив на власність, яка нікому не належить, він має можливість купити цю власність у Банку за ціною, вказаною в клітці. Якщо він хоче її купити, то платить до Банку її вартість, вказану на ділянці, та отримує картку «Документ власності», яку він виймає з-під краю ігрового поля і кладе верхньою стороною на стіл перед собою. Якщо гравець відмовляється від пропозиції зробити покупку, банкір повинен негайно продати її з аукціону тому, хто надасть найбільшу ціну. Усі гравці та той, хто спочатку відмовився від покупки, беруть участь у торгах. Призначення ціни визначається банкіром. РекомендуєтьсяЗа основу взята всемирно известная игра МОНОПОЛИЯ. Неповторимости этой игре добавляет атмосфера нашего всеми любимого города Харькова, а ее антураж заставит вас отвлечься и полностью окунутся в жизнь харьковского бизнесмена - монополиста. События, на игровом поле, меняются довольно часто, в данный момент вы успешный владелец бизнеса, а уже через несколько мгновений вам нужно брать кредит под залог чтобы свести концы с концами. Постарайтесь преодолеть трудности и достичь успеха. 

Игровое поле двустороннее - с Кернесом и без.

Игроки получают прекрасную тренировку быстрого принятия решений, анализа различных экономических ситуаций, выбора стратегии. Игра помогает развить такие деловые качества, как умение заключать сделки, лидерство, расчетливость, собранность, решительность, внимательность к мелочам. И может выявить такие личные качества, как хитрость, скупость, жадность, крысость). 


Возраст: от 10 лет

Количество игроков: от 2-х до 6-и

Время игры: 60 - 120 минут

Язык игры: русский

Страна/производитель: УкраинаНаписать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо