Договір публічної оферти

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, придбання, продаж та доставку товарів


1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.
1.2. Замовлення – рішення Замовника замовити товар та його доставку, оформлений в інтернет-магазині та/або доручення на придбання та доставку товарів.
1.3 Інтернет-магазин – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронної угоди.
1.4 Продавець – компанія, що реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.
1.5 Покупець – фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
1.6 Замовлення - вибір окремих позицій із переліку товарів, зазначених Покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.
2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією магазину Kozaderezza (в особі ФОП Гірської Дарії Володимирівни), далі за текстом — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом — «Договір», та розміщує Публічну оферту (пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця https://kozaderezza.com (далі - Інтернет-сайт).
2.2. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.
3. ЦІНА ТОВАРУ
3.1. Ціна на кожну позицію товару вказана на сайті Інтернет-магазину.
3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.
3.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.
3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.
3.5. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцю під час оформлення замовлення Оператором.
3.6. Зобов'язання Покупця з оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.
3.8. Розрахунки між Продавцем та Покупцем за Товар здійснюються способами, вказаними на сайті Інтернет-магазину у розділі «доставка та оплата».
4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину www.kozaderezza.com або через оператора за телефоном: +38 (066) 0247907
4.2. При оформленні замовлення на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію:
4.2.1. прізвище, ім'я, по-батькові Покупця або зазначеної ним особи (отримувача);
4.2.2. адресу, якою слід доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця);
4.2.3. Адреса електронної пошти;
4.2.4. контактний телефон.
4.3. Найменування, кількість, артикул, ціна обраного Покупцем Товару вказуються у кошику Покупця на сайті Інтернет-магазину.
4.4. Якщо Продавцеві потрібна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі не надання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю при купівлі товарів в інтернет-маркеті.
4.5. При оформленні Замовлення через Оператора (п. 4.1 цієї Оферти) Покупець зобов'язується надати інформацію, зазначену в п. 4.2. справжньої Оферти.
4.6. Прийняття Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних у реєстраційну форму на сайті Інтернет-магазину або під час оформлення Замовлення через Оператора. Після оформлення Замовлення через Оператора, дані про Покупця реєструються в базі даних Продавця.
4.7. Покупець відповідає за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.
4.8. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем та Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі сайту інтернет-магазину або видачі Продавцем Покупцю касового чи товарного чека чи іншого документа, що підтверджує оплату Товару.
5. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ
5.1. Способи, порядок та умови доставки замовленого товару. Покупець погоджує з оператором інтернет-магазину в момент оформлення покупки.
5.2. Самовивіз товару:
5.2.1. Після формування заявки покупець може здійснити розрахунок та отримати свій товар за адресою: м. Харків, вул. Культури 8
5.2.2. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходить до Замовника або його Представника з моменту отримання товару шляхом та підписання Сторонами товарного чека та/або замовлення (і/або доручення на придбання та доставку товару) на доставку.
5.3. Доставка товару здійснюється власними силами співробітниками інтернет-магазину згідно з умовами доставки або із залученням третіх осіб (перевізника).
5.4. При отриманні товару Замовник повинен у присутності представника кур'єра перевірити відповідність Товару якісним та кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, відповідність).
5.5. Замовник або Представник Замовника під час приймання товару підтверджує своїм підписом у товарному чеку та/або замовлення на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду та комплектності товару.
6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
6.1. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
6.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.
6.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.
7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
7.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору у порядку, передбаченому цим
договором та чинним законодавством України.
7.2. Продавець не несе відповідальності за:
- за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів та екранів телефонів окремих моделей;
- за зміст та правдивість інформації, що надається Покупцем під час оформлення замовлення;
- за затримку та перебої у наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), що відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою цього доступу до мережі Інтернет;
7.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під її логіном перебувала інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.
7.4. У разі настання обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним способам.
7.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких суперечностей виключно шляхом переговорів.

Продавець:
ФОП Гірська Дарина Володимирівна
м. Харків, вул. Клочківська 258, кв 198

Власник сайту
Лобанова Юлія
Харків, вул Сабурівська 47, кв 5