Як здох Путлер? – Детективна настільна гра

Як здох Путлер? – Детективна настільна гра
Як здох Путлер? – Детективна настільна гра
  • Код товара:zdoh
  • Доступность:В наличии
  • 550.00грн.
  • Без НДС:550.00грн.

Як здох Путлер? – Детективна настільна гра

Сьогодні ЗМІ оприлюднили новину про вбивство Путлера.
Його знайшли безхатьки обісцяним на сміттєзвалищі. Де і як відбулось вбивство невідомо, але слідство показало, що труп перемістили з місця скоєння злочину, а знаряддя злочину приховали. Звісно вбити цього покидька хотіло дуже багато людей, як свої громадяни та оточення, так і інші країни і їх представники. Серед підозрюваних: Таємний агент ЦРУ, Головнокомандувач ЗСУ, Опозиційний журналіст, Сі Цзіньпінь, Однокурсник ФСБ, Командир «АЗОВ».
Пропонуємо вам, як детективу розкрити цей чудовий злочин та з’ясувати в якому місці, якою зброєю так ким було скоєно вбивство.
Підготовка до гри
Зберіть компанію з 2-6 людей, розгорніть ігрове поле та в центрі поля виставте фішки по кількості гравців, кожен обирає собі колір фішки. Розділіть карти на 3 колоди:
– Місце скоєння злочину
– Підозрювані
Добре перемішайте окремо кожну колоду, не дивіться , що знаходиться знизу, покладіть колоду сорочкою вгору. Візьміть наосліп по одній карті з кожної колоди та покладіть в конверт. Саме ці карти стануть відповіддю в кінці гри на питання – ХТО, ДЕ та ЧИМ скоїв вбивство. Інші карти із трьох колод поєднайте в одну та ще раз перетасуйте та розділіть порівну між усіма гравцями. Кожен гравець бере собі «Аркуш для запису детектива» і олівець або ручку (не входить в комплект).
Визначити хто, яким знаряддям та де, скоїв вбивство Путлера.
– Знаряддя злочину
Карти з додатковими завданнями відкладіть в сторону, вони для підготовки не потрібні.
Також є карти з завданнями, на сорочці яких зображений знак питання. Покладіть ці карти біля ігрового поля сорочкою вгору. Ці карти спрощують гру, тому використовувати їх ви можете за бажанням. Активуються ці карти тоді, коли ви потрапляєте на ігровому полі на клітинку зі знаком питання.
Ціль гри
Кожен раз складові злочину різні, тому гра кожен раз буде цікавою та захоплюючою.
Вік: від 18 років
Кількість гравців: від 2-х до 6-и
Час гри: 30 – 120 хвилин

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо