Вижити в Україні 2079 купити гру

Вижити в Україні 2079 фото
Вижити в Україні 2079
  • Код товара:vvu
  • Доступность:В наличии
  • 880.00грн.
  • Без НДС:880.00грн.
Передмова

Гра «Вижити в Україні 2079» розроблялась весь 2021 рік та повинна була вийти в продаж в березні 2022 року, але через початок повномасштабної війни було прийняте рішення не випускати її найблищий час, через трагічний відтінок подій, які охопили всіх українців.

Гра сама по собі створювалась для перенесення гравців у вигаданий світ з різними постапокаліптичними подіями, але контекст сам по собі набрав іншу форму. Всупереч часу ми хочемо презентувати вам роботу над якою працювали цілий рік і сподіваємось, що гра та ідея вам сподобаються.

Про гру

«Вижити в Україні 2079» – це постапокаліптична гра бродилка, сюжет якої розвивається в далекому майбутньому, де основна мета всіх жителів – вижити серед інопланетних монстрів, радіації та суворих законів.


Щоб вижити кожен гравець повинен першим виконати поставлену перед ним ціль. Шляхи досягнення цілей у всіх гравців різні і цілком таємні. Хтось створює бункер, хтось намагається покинути територію країни, хтось створює в біолабораторії вакцину від усіх хвороб, хтось шукає ключ до безсмертя, тощо.

Для досягнення цілей потрібно зібрати різні предмети: зброю, захисне спорядження та елементи енергії.

Склад гри

1) Ігрове поле – вироблене з міцного та стійкого матеріалу
2) Ігрові монети
3) Планшетки персонажів
4) Картки цілей
5) Картки предметів
6) Картки радіації
7) Картки законів
8) Фішки та кубики
9) Правила

Час гри: 45-120 хв.
Кількість гравців: 2-5
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо