ДУЖЕ ЕКОЛОГІЧНА ТОРБА купить Украина

EКО СУМКА ДУЖЕ ЕКОЛОГІЧНА ТОРБА фото
EКО СУМКА ДУЖЕ ЕКОЛОГІЧНА ТОРБА
  • Код товара:eco-torba-red
  • Доступность:В наличии
  • 450.00грн.
  • Без НДС:450.00грн.

Сумка шоппер "Дуже екологічна торба" з першого погляду підкорить серце того, хто вже впевнено крокує по стежці еко свідомості. І манитиме в свої ряди тих, хто ще не замислювався! Ця тканинна сумка вже сортує сміття, відмовилася від використання одноразових пластикових стаканчиків і трубочок, їздить на громадському транспорті і навіть не палить.


 Одним словом, береже планеті нерви, як тільки може. Будь, як сумка! Давай і ти!:)


ОСОБЛИВОСТІ ЕКО СУМКИ ШОППЕРА

витривалість - до 10 кг особистих речей;

компактність - легко складається при необхідності;

зручність - довгі ручки;

походження - виготовлена вручну українським брендом Gifty з тканини;

розмірність - в розгорнутому вигляді – 37х42 см;

колір настрою: червоний з білим авторським принтом.

 Сумка шоппер виконана в техніці плетіння "саржа". Це дозволяє їй завжди відмінно виглядати: не м'ятися, зберігати хорошу фізичну форму і насичений колір. Вона зносостійка і легко переться. Дуже зручна у використанні за рахунок своєї місткості, довгих ручок і блискавки, яка щільно застібається. Крім загального відсіку, у неї є одна внутрішня кишеня для речей по-менше.


 Крім усього описаного вище, сумка шоппер дуже стильно виглядає за рахунок кольорового рішення і унікального принта від талановитої художниці - Жені Олійник.

 Краса врятує світ? Так! Завдяки Жені - це саме той випадок:)


Навіщо і кому купити еко сумку з принтом

 Якщо подивитися новини про екологічну ситуацію на планеті, то стає трохи сумно. Але ми не з тих, хто опускає руки! Тому, keep calm і давай щось робити! Ти чув про те, що навіть самий маленький перший крок здатний привести до великої мети? 


 Покупка такої еко сумки і стане цим самим першим маленьким кроком з твого боку. А можливо, вже і другим кроком по-більше. Не важливо! Завдяки одному тобі і цій тканинній сумці у світовому океані стане на кілька сотень пластикових пакетів менше.  Це тільки здається, що ти нічого не в силах змінити. Але це не так, повір.


 Ти далеко не один і навіть можеш активно заманювати людей зі свого оточення на бік добра... ем, тобто еко усвідомленості. Одним пострілом вирішити два найактуальніші питання сьогодення: "що подарувати?" і "як врятувати нашу планету?".


 Подаруй сумку шоппер з тканини батькам, сестрі, братові, другу, колезі, босу, хрещеній, вчителю, міністру екології в кінці кінців! Запусти сарафанне радіо і тим самим допоможи нашій Землі хоч трохи видихнути!

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо