Тарелка с брокколи Харьков

Тарелка с брокколи Харьков
Тарілка Брокколі
  • Код товара:bro
  • Доступность:В наличии
  • 400.00грн.
  • Без НДС:400.00грн.

Вегетаріанці - це окрема релігія, яка варта свого персонального малюнка на тарілці. Ми вирішили, що броколі – це ідеальний персонаж, який гідний стояти на чолі твого столу.

Навіть якщо ти не вегетаріанець і взагалі не любиш брокколі, ця тарілка все одно повинна бути в тебе, як мінімум з двох вагомих причин:

вона ж просто неймовірно крута;

ти тільки подивися, як естетично лежить ця самовпевнена брокколін.

Коротше, немає часу пояснювати, терміново натискайте на кнопку "купити" і в тебе в арсеналі з'явиться ось такий кучерявий бро.

Може, у тебе є друг-веган, який божеволіє від усього, що пов'язане з його стилем життя? Окей, тоді ми пропонуємо ощасливити його ось цією крутою річчю. Їсти корисну їжу набагато приємніше, якщо ти їж її з крутої тематичної тарілці.


Твої дітки відмовляються їсти овочі і всіляко вернуть носом, коли ти ставиш перед ними тарілку з цвітною капустою? Як відповідальний батько, ти маєш привчити їх правильно харчуватися. Ну, звісно, куди ти без нашої допомоги? Ця тарілка є 100% гарантією успішного виконання місії. Все, що лежить на ній, стає привабливим для маленького населення твоєї квартири.


Чи плануєш влаштувати веган-паті на своїй території? Без наших тарілок тобі не обійтися. Вони ідеально впишуться в зелену атмосферу твоєї вечірки. Гості точно оцінять таке ноу-хау.


Відкриємо маленький секрет: наші тарілки сподобаються і затятим м'ясоїдам, які на дух не переносять усе, що пов'язане з ідеєю вегетаріанства. Можливо, вони навіть погодяться скуштувати зелений горошок та трохи спаржі. Головне правило - клади все саме в цю тарілку. Вона має неймовірний ефект: робити смачним все, що ти зволиш у неї покласти.


Гей, бро, хочеш трохи брокколі?

додаткова інформація
розмір 25см
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо