Скретч карта мира на русском купить

Скретч карта мира на русском купить
Скретч карта мира Travel Map Gold (на русском языке)
  • Код товара:gold rus
  • Доступность:В наличии
  • 650.00грн. 450.00грн.
  • Без НДС:450.00грн.

Скретч карта мира Travel Map ™ «Gold World» — это идеальная, детальная, стильная и лаконичная карта мира на русском языке. Она покрыта золотистым скретч-слоем, который легко стирается любой монеткой.

Стирай скретч-покрытие с тех стран, в которых побывал, и открывай для себя целый Мир! После удаления золотистого слоя стары окрасятся в яркие цвета, отобразив твою личную историю путешествий.

 

Мир такой большой! Чтоб объехать его и посетить все страны нужна целая жизнь.

Но это прекрасная жизнь. Она полна незабываемых приключений и ярких эмоций. Именно поэтому все страны под скретч-слоем такие пестрые.

В этой карте мы собрали множество мелких (но важных) деталей, которые ты наверняка оценишь.

Тут крупные страны разделены на области, штаты и провинции, отныне ты можешь не стирать всю страну, а аккуратно удалить серебристый слой только с поверхности освоенного региона. Все границы предельно точны.

На скретч-слое и под ним мы обозначили характерные особенности и символы разных стран: для Аргентины это танго, для Мексики – кактусы, для Антарктиды – пингвины, всё остальное увидишь сам.

Кроме того, с нашей картой ты запомнишь места, которые стоит посетить, чтоб увидеть китов, узнать больше о Титанике. Равно как и те места, которых, наоборот, лучше сторониться, чтоб не попасться в руки пиратов или не сбиться с курса в Бермудском треугольнике.

В «легенде карты» ты найдешь своеобразный чек-лист путешественника: список из самых популярных достопримечательностей разных стран (они есть и на карте).

 

Упакована карта в дизайнерский тубус, на котором размещен захватывающий ребус. Это отличное решение для подарка.

Готовый подарок и отличное решение для интерьера. Незаменима для путешественников, мечтателей и первооткрывателей!


Скретч карта світу Travel Map™ Gold World – це ідеальна, детальна, стильна та лаконічна карта світу російською мовою. Вона вкрита золотистим скретч-шаром, який легко стирається будь-якою монетою.

Прай скретч-покриття з тих країн, де побував, і відкривай для себе цілий Світ! Після видалення золотистого шару старі забарвляться у яскраві кольори, відобразивши твою особисту історію подорожей.

 

Світ такий великий! Щоб об'їхати його та відвідати всі країни потрібне ціле життя.

Але це чудове життя. Вона сповнена незабутніх пригод та яскравих емоцій. Саме тому всі країни під скретч шаром такі строкаті.

У цій карті ми зібрали багато дрібних (але важливих) деталей, які ти напевно оціниш.

Тут великі країни розділені на області, штати та провінції, відтепер ти можеш не прати всю країну, а акуратно видалити сріблястий шар лише з поверхні освоєного регіону. Усі межі гранично точні.

На скретч-шарі та під ним ми позначили характерні особливості та символи різних країн: для Аргентини це танго, для Мексики – кактуси, для Антарктиди – пінгвіни, решту побачиш сам.

Крім того, з нашою картою ти запам'ятаєш місця, які варто відвідати, щоб побачити китів, дізнатися більше про Титанік. Так само, як і ті місця, яких, навпаки, краще цуратися, щоб не потрапити до рук піратів або не збитися з курсу в Бермудському трикутнику.

У «легенді карти» ти знайдеш своєрідний чек-лист мандрівника: список найпопулярніших пам'яток різних країн (вони є і на карті).

 

Упаковано карту в дизайнерський тубус, на якому розміщено захоплюючий ребус. Це чудове рішення для подарунка.

Готовий подарунок та відмінне рішення для інтер'єру. Незамінна для мандрівників, мрійників та першовідкривачів!додаткова інформація
комплектація - дизайнерський тубус, який послужить чудовою подарунковою упаковкою, - персональна багажна бирка на валізу, - монетка для стирання скретч-шару, - фетровий клаптик (щоб акуратно стерти залишки скретчу з карти), - Кнопки для кріплення.
розмір - Розмір у розгорнутому вигляді 80х60 см, - Розмір подарункового тубуса 7х64 см,
матеріал - матеріал – ламінована бумага,
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо