Скретч постер 100 дел для детей Харьков

Скретч постер 100 дел для детей Харьков
Мотиваційний скретч постер #100дел JUNIOR edition RU
  • Код товара:100 kids
  • Доступность:В наличии
  • 450.00грн.
  • Без НДС:450.00грн.

Мотиваційний скретч постер #100ДЕЛ JUNIOR - це розвиваючий інтерактивний постер з сотнею захоплюючих завдань для дитини.

Він об'єднує разом найважливіші справи, які потрібно встигнути зробити, доки ти дитина. Щоб у майбутньому обов'язково захотілося розгорнути старий дитячий постер і згадати про свої маленькі подвиги. завдання дуже різні та допоможуть дитині:
Всебічно розвиватись.
Відкрити у собі таланти.
Зробити сім'ю командою підтримки.
Стати самостійним. Навчитися мріяти.
Досягати цілей.
Запам'ятати сотні дивовижних моментів.
Надихнутися на більше.
Запам'ятати дитинство щасливим.
Додатковою мотивацією для дитини стануть умови договору «Угода по-дорослому», який укладається на початок виконання завдань. Цим договором дитина зобов'язується виконувати всі завдання старанно, не крутитись і не ухилятися; і визначає яку винагороду він хоче отримувати за кожне виконане завдання і чим хоче бути винагороджений за виконання всіх справ. нехай кожен день стане для вашої дитини буде захоплюючою пригодою, а дитинство активним і щасливим.

Мотивационный скретч постер #100ДЕЛ JUNIOR — это развивающий интерактивный постер с сотней увлекательных заданий для ребенка.
додаткова інформація
комплектація - дизайнерский тубус, который послужит прекрасной подарочной упаковкой, - два документа «Сделка по-взрослому» и «Привет из детства», - монетку для стирания скретч-слоя, - фетровый лоскуток (чтоб аккуратно стереть остатки скретча с карты).
розмір - размер в развёрнутом виде 40х60 см, - размер подарочного тубуса 7х44 см,
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо