Скретч Карта Мира Travel Map MAGNETIC World

Магнитна Скретч Карта Світу фото
Магнитна Скретч Карта Світу
  • Код товара:tm-m
  • Доступность:В наличии
  • 450.00грн.
  • Без НДС:450.00грн.

Збираєш магнітики з подорожей? Збери весь світ в одну мить!

Travel Maр MAGNETIC World – це магнітна карта світу зі скретч-шаром, яка нагадає історію твоїх поїздок та польотів та прикрасить будь-яку магнітну поверхню: холодильник чи борд.

Збери карту світу з магнітних материків та островів. Відзнач на ній усі країни, в яких вже був і продовжуй прати золотистий скретч-шар після кожної нової подорожі!

Континенти ставатимуть яскравішими, а життя наповниться яскравими емоціями.

Магнітна карта світу – це чудовий подарунок для друзів та близьких, навчальний набір для дітей та стильний фіксатор для нотаток та фотографій.

Звичайними магнітами прийнято закінчувати поїздки, а з картою Travel Mar MAGNETIC World все тільки починається!

Travel Map MAGNETIC World – оригінальна магнітна скретч карта світу, яка гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр та стане яскравим декором. Її можна прикріпити на холодильник, фліпчарт, борд та на будь-яку іншу металеву поверхню. Також карту можна використовувати як фіксатор для фото та нотаток з подорожей.

Усі країни на карті вкриті золотистим скретч-шаром, після стирання якого континенти поступово забарвлюються у яскраві кольори. Чим більше ти колесиш світом - тим яскравіше стає карта.

Travel Map MAGNETIC World упаковується в дизайнерську коробку, яка вирішує питання з подарунковою упаковкою та дозволяє зберегти картку в ідеальному стані, захищаючи її від пошкоджень.додаткова інформація
комплектація - Магніти - 14 шт. – розмір упаковки – А4 – мова картки – англійська – матеріал – магнітний вініл
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо