Сльози колишнього бокал для вина подарунок

Сльози колишнього бокал для вина подарунок
Бокал для вина Сльози колишнього UKR
  • Код товара:w-sb
  • Доступность:В наличии
  • 430.00грн.
  • Без НДС:430.00грн.

Повір, красуня, він ще пошкодує і буде ридати крокодилячими сльозима, малюючи у тебе під вікном сердечка і наспівуючи важкі романси. Так-так, все буде саме так, а поки не страждай і витрачай своє життя на емоції і смачне вінішко. 

Відкриваємо невеликий секрет безболісного розставання. У нас навіть є покрокова рецептура, яка допоможе знайти гармонію і душевну стабільність:

- перестань думати, що всі мужики козли (навіть якщо твій колишній був рідкісним негідником, це не означає, що Петя з сусіднього під'їзду такий же);
- ні в якому разі не реєструйся в Тіндере ... навіть якщо дуже хочеться, навіть якщо у тебе вже є 39 кішок і тобі шалено самотньо;
- частіше зустрічайся з подругами і їж смачну пасту в місцевому ресторанчику, милуючись красою галасливого міста.
- не забувай постити смішні картинки і пишномовні цитати (шоб він як би точно зрозумів, що втратив неймовірно ерудовану принцесу);
- якщо хочеш плакати - плач (іноді можна, але не затопи сусідів, тому що ні один колишній не вартий ремонту чужої стелі);
- купи ідеальний винний келих на нашому сайті і проводь п'ятничні вечори з максимальною користю для голови і організму.

Так твій колишній ще пошкодує
Ось будеш ти йти по вулиці така неймовірно красива, нафарбована, в шикарному тренчі, а він стоїть і шаурму їсть. Тут він бачить тебе, шаурма падає, настрій падає і взагалі серце розбито вщент. Мораль цієї байки така: не кидайте дівчаток, тому що потім будете шкодувати про безцільно прожите життя. А якщо серйозно, то всі розставання ведуть до чогось нового і більш прекрасного. Краще налий собі трохи вінішка в наш шикарний келих і насолоджуйся прекрасними пейзажами зі свого вікна. Любов обов'язково до тебе нагряне, як тільки ти перестанеш робити її пошуки сенсом життя.

Дівчата, запам'ятайте одне непорушне правило: будьте коханими, а якщо ви себе такою не відчуваєте, то відпускайте свого Хорхе зі світом, хай шукає собі іншу принцесу, а ваш лицар у білих обладунках просто ще в дорозі.

Якщо вже смуток і туга оволоділи твоєю душею, то включи улюблений серіал, загорнись в картатий плед і відкрий пляшку напівсолодкого. Ох, це всі необхідні атрибути, щоб створити атмосферу ідеального вечора в межах власної квартири. Не сумуй, красуня, а зосередься на чомусь дійсно важливому. Щастя приходить до тих, хто готовий мінятися зсередини.

Об'єм 380 мл


Девочки, запомните одно незыблемое правило: будьте любимы, а если вы себя таковой не чувствуете, то отпускайте своего Хорхе с миром, хай ищет себе другую принцессу, а ваш рыцарь в белых доспехах просто еще в пути.

Если уж грусть и тоска овладели твой душой, то включи любимый сериал, завернись в клетчатый пледик и открой бутылочку полусладкого. Ох, это все необходимые атрибуты, чтобы создать атмосферу идеального вечера в пределах собственной квартиры. Не грусти, красотка, а сосредоточься на чем-то действительно важном. Счастье приходит к тем, кто готов меняться изнутри.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо