Веселая игра для компании Не роняй мыло

Гра Не роняй мило! фото
Гра Не роняй мило!
  • Код товара:soap
  • Доступность:Нет в наличии
  • 250.00грн.
  • Без НДС:250.00грн.

ВАЖЛИВО!


Ця гра є гумористичним продуктом і не спонукає до здійснення будь-яких дій. Гра розроблена європейськими авторами різних переконань і не примушує гравців до чогось, крім веселого проведення часу. Ми глибоко заперечуємо вживання алкогольних напоїв, тютюнової продукції та заборонених препаратів, а також насильницькі дії щодо осіб та майна. Всі ілюстрації гри є плодом уяви авторів, будь-які збіги з реальними людьми чи предметами є випадковими.


Опис: Не губи мило! - гра з провокаційним гумором та не менш провокаційною назвою. Тут немає переможців, натомість завжди є один, хто програв. А ціль гри - не впустити мило на стіл. ;)


Коротко про правила: Хтось із гравців бере на себе роль дилера. Він знаходить одну карту мила в колоді і видає її гравцю з найкрутішою дупою. Після цього дилер перемішує колоду і видає по 5 випадкових карток кожному гравцю (або по 4, якщо ви граєте вшестером). Карти, що залишилися, потрібно покласти чаркою в центрі столу сорочкою вгору - це колода. Гра починається – гравець, якому було видано окреме мило, ходить першим. Гравці ходять по черзі за годинниковою стрілкою і свого ходу розігрують одну карту з руки (тільки одну). Ця карта відправляється в скидання (окрема стопка карт, що лежать у відкриту поряд з колодою), і після цього розігрується її ефект. Не треба добирати в руку карти з колоди, якщо цього не сказано у розіграній карті. Карти мила розігруються, тільки якщо у вас більше немає жодних варіантів - ви кидаєте мило, упс!


Як не програти?


Якщо ви позбавитеся всіх своїх карт, то потрапите в «чисту зону». Гравці в чистій зоні не можуть стати метою карт інших гравців. Гра закінчиться, коли один із гравців упустить карту мила на стіл (зіграє карту мила) або лише один гравець залишиться не в «чистій зоні». Той, хто програв, починає наступну партію із зайвою картою мила.


Важливо!


- Є кілька карток (наприклад, «Адвокатеса»), метою яких можна вибрати гравця в «чистій зоні»;


- Якщо в колоді закінчилися карти, вона не замішується знову, гравці дограють партію з тими картами, що є на руках;


- Якщо умови карти не можуть бути виконані, карту можна розіграти, проігнорувавши її ефект. Приклад: Карту «Жучок» можна розіграти, навіть якщо у вас на руці немає інших карт, карту «Терпіла» – навіть якщо у колоді немає карт, а карту «Папироси» – навіть якщо вам нема чого віддати.


Тип гри: від 18 років


Кількість учасників: від 3 до 6 гравців


У комплекті: 61 карта


Матеріал: Ламінований картон
Описание: Не роняй мыло! - игра с провокационным юмором и не менее провокационным названием. Тут нет победителей, зато всегда есть один проигравший. А цель игры - не уронить мыло на стол. ;)
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо