Купить Настольный календарь английский INSPIRING Харьков

Купить Настольный календарь английский INSPIRING Харьков
АНГЛІЙСЬКИЙ КАЛЕНДАР INSPIRING CALENDAR
  • Код товара:eng-insp
  • Доступность:Нет в наличии
  • 400.00грн.
  • Без НДС:400.00грн.

"Inspiring Calendar" - це настільний календар з мотивуючими цитатами англійською мовою, посиланнями на цікаві надихаючі відео TED та іронічними ілюстраціями Олександра Шатохіна.

У цьому перекидному календарі ви знайдете цитати класиків і наших сучасників про відносини, бізнес, інновації, ідеї, про життя. Це відмінна “Food for thought” – їжа для розуму. Цей календар, що надихає, дає відповіді на багато питань тим, хто їх шукає. Це відмінний інструмент як для саморозвитку, але й практики англійської.

На кожній 7-й сторінці розташований QR-код з посиланням на мотивуюче відео англійською мовою – про тайм-менеджмент, натхнення, внутрішній ресурс, про те, як народжуються креативні ідеї та безліч інших актуальних тем.Особливості англійського календаря


Або чому ще варто купити "Food for thoughts":

- зручний настільний перекидний на кільцях;

- без прив'язки до року, без днів тижня, лише число та місяць;

- Формат А6;

- на підставці;

- крейдований папір;

- повнокольоровий друк;

- Унікальні художні ілюстрації;


Надруковано в Україні.

"Inspiring Calendar" - чудовий подарунок для тих, хто захоплений саморозвитком та активно розширює горизонти своєї свідомості. Для тих, хто знає чи вивчає інглиш. Цей гарний календарик з неймовірними ілюстраціями, наповненими глибоким змістом, здатна не тільки прикрасити робочий стіл. А ще й надихнути, допомогти зрозуміти, замислитись.

Підійде як подарунок на День Народження, Новий Рік, для коханих людей, друзів та колег. Чудова ідея корпоративного подарунка на Новий Рік для іноземних компаній і не лише! 

Звичайно ж, таким календарем можна порадувати себе! Лист, розглядай артові ілюстрації, рости разом з великими цитатами, скануй QR - коди та переходи на навчальні відео з перекладом українською, польською та російською мовами."Inspiring Calendar" - отличный подарок для тех, кто увлечен саморазвитием и активно расширяет горизонты своего сознания. Для тех, кто знает или изучает инглиш. Этот красивый календарик с невероятными иллюстрациями, наполненными глубоким смыслом способна не только украсить рабочий стол. А еще и вдохновить, помочь понять, задуматься. 

 Подойдет, как подарок на День Рождения, Новый Год, для любимых людей, друзей и коллег. Отличная идея корпоративного подарка на Новый Год для иностранных компаний и не только!

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо