Экосумка прикольная купить в Харькове

ЕКО СУМКА ЕКЗИСТЕНЦІЙНА ПОРОЖНЕЧА фото
ЕКО СУМКА ЕКЗИСТЕНЦІЙНА ПОРОЖНЕЧА
  • Код товара:eco-eks
  • Доступность:В наличии
  • 450.00грн.
  • Без НДС:450.00грн.

Сумка шоппер "...наповнена випадковими речами" – це ідеальний варіант для людей філософів по своїй суті. Те, як людина ставиться до життя, можна визначити з того, які речі вона з собою носить. І навіть те, в чому вона носить ці речі може багато розповісти про людину. 

Сумка з принтом "Екзистенційна порожнеча..." – точне попадання в тонкі душі любителів поміркувати на тему буття і закружляти свій розум!


Ця тканинна сумка завжди буде нагадувати про випадковість або невипадковість появи в нашому житті будь-яких речей. У житті, та і в самій торбочці, що вже там.

 Речей, які ти, замислюючись чи ні, кожен день кладеш в улюблену помічницю і йдеш проживати свій безцінний досвід. 


 Багато людей думають, що філософія – це якась мудра книга...Типу "Енеїди" або численних праць Арістотеля. Деякі думають, що це просто такий предмет на факультеті:) 

 Філософія - це любов до мудрості. Це духовна форма пізнання світобудови, існування особистості у ньому і не тільки. А еко сумка від Gifty – це фізична форма синього кольору і існування твоїх речей в ньому:)


 Ми так подумали...Можливо, ця сумка шоппер навіть стане символом нового напряму в філософії - екологічний екзистенціалізм. Як тобі? Це буде цілий культурний рух, що закарбовує взаємодію глибокого емоційного і духовного стану сучасної людини з екологічною ситуацією, в якій він знаходиться.


 Так, щось ми захопилися... 


ОСОБЛИВОСТІ ЕКО СУМКИ 

витримує вагу до 10 кг;

компактно складається;

розмір в розгорнутому вигляді – 37х42 см.;

довгі зручні ручки;

виготовлена вручну;

матеріал - саржа;

 Ця сумка з тканини стане твоїм вірним помічником в будь-якій життєвій ситуації. Ти можеш брати її в магазин, носити в ній речі на роботу, на навчання, на пляж, брати її з собою в подорожі і навіть у відрядження.


Сумка шоппер щільно закривається на блискавку, тому твої речі будуть захищені і від чужих поглядів, і від дощу. За рахунок довгих ручок ти зможеш носити її на плечі, що робить її ще більш зручною. Для того, щоб ця чудова тканинна сумка прослужила тобі як можна довше, ми спеціально зміцнили ручки додатковим рядком. Сумка шоппер виготовлена з тканини з саржевим плетінням. Вона легко переться і не мнеться.


 Це еко сумка, яка показує чудовий приклад колаборації філософії буття і повсякденної практичності. 

 Замовляй цю красуню з оригінальною фразою і будь небанально екологічним!


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо