Веселый блокнот РОБИ, ЩО ХОЧЕШ купить

Веселый блокнот РОБИ, ЩО ХОЧЕШ купить
БЛОКНОТ РОБИ, ЩО ХОЧЕШ
  • Код товара:250-gift-2
  • Доступность:Ожидается поставка
  • 250.00грн.
  • Без НДС:250.00грн.

Щоденник "Роби, що хочеш" - це точно твій порятунок, якщо з подарунком щось пішло не так. Максимум крутості та мінімум рамок. 160 сторінок Мункен для абсолютної свободи дій та нестримного польоту твого чорнила.


Купи цей яскравий блокнот та пиши, що хочеш! Малюй, що хочеш! Жодних законів та обмежень. Повна свобода вираження фантазії, цілей, думок, бажань. Для будь-яких записів без правил. Для свідомих малюнків та несвідомих каляк!


Особливості блокноту - щоденника

приємна навпомацки обкладинка в техніці soft touch;


авторські ілюстрації усередині блокнота;


160 сторінок (чисті листи та листи у смужку) м'якого молочного відтінку із закругленими кутами;


високоякісний папір (щільність – 100 г/м2) – німецький Мункен;


Стильний блокнот - щоденник для нотаток із яскравою обкладинкою в унікальному авторському виконанні від української художниці Жені Олійник. Якісні аркуші з цікавими і навіть кумедними написами та неповторними ілюстраціями роблять блокнот таким, який хочеться весь час відкривати та наповнювати його особистим контентом:)


Щоденник сповнений чистими сторінками. Без обмежуючих табличок, цифр, дат та ліній. Сторінки абсолютно вільні і надають твоїй уяві ідеальний простір для створення. Малювати, креслити, клеїти колажі, писати - все, чого тільки душа забажає. Купи цей блокнот і РОБИ, ЩО ХОЧЕШ - як би прямо натякає тобі Женя Олійник! Не бійся бути собою, не бійся помилитись, ти на своїй території. Будь сміливим, будь вільним, будь будь, не бійся виділятися! Створюй, впроваджуй, експериментуй та не думай про те, скільки тобі років – це не важливо! Будь різним, будь непередбачуваним, будь будь!


Також, у блокноті для нотаток є сторінки в смужку, що дозволяє наповнювати щоденник інформацією трохи рівніше:)


А ще, щоденник багатий на дуже класний розворот під назвою “Аварійний TO DO LIST”, який потрібно заповнювати у разі виникнення ілюзії підвищеної працездатності. Як ним користуватися? Заповнити. Глибоко подихати. Попустити. Делегувати завдання.


Кому варто купити блокнот - щоденник "Роби, що хочеш"

Якщо в тебе в оточенні є волелюбні особи, які воліють порушувати правила і діяти поза рамками - купити блокнот - щоденник "Роби, що хочеш" їм у подарунок буде чудовим рішенням.


Хоча... ймовірно, такий щоденник стане корисним презентом і тому, хто трохи затиснутий і явно переборщує з тим, що фанатично дотримується всіх правил правопису щодо життя. Натякни, що настав час розслабитися і дати волю хоча б своїй ручці для початку. Що не Excel єдиним ... Ну, а там вже як піде.


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Уведомить о поступлении

Укажите адрес электронной почты и телефон, и мы сообщим вам, когда товар появится в наличии на складе

E-mail:

Телефон: