Блокнот Paperblanks Фантастические коты Средний Харьков

Блокнот Paperblanks Фантастические коты Средний Харьков
Блокнот Paperblanks Фантастичні коти
  • Код товара:pb-fc
  • Доступность:В наличии
  • 590.00грн.
  • Без НДС:590.00грн.
Доступные опции

Для зберігання думок чарівних та чуттєвих

Стиль Лорел Берч, немов голос, що виходить із самого серця, неможливо сплутати з жодним іншим художником, у ньому виражалися її любов до життя і сила творчої натури. Ця художниця, обдарована багатою творчою уявою, створювала свої яскраво розфарбовані, повні життя, торкаючись за душу мальовничих творів, користуючись папером і фарбами і витончено прикрашаючи їх золотом і сріблом.


Компанія Hartley&Marks була заснована в 1973 році і розпочинала свою діяльність з видання книг, присвячених дизайну, ремеслам, альтернативній медицині та езотериці. У 1991 році компанія розробила власну технологію серійного виробництва записних книг із застосуванням класичних прийомів палітурної справи. Так і з'явилися на світ перші блокноти Paperblanks. Їхні обкладинки прикрасили скарби світової культури з головних бібліотек та музеїв Миру.

Писькові блоки цих записників складаються з аркушів високосортного паперу Верже з водяними знаками у вигляді паралельних ліній (на віржі друкувалася більшість книг XVIII — початку XIX століття, а нині вона використовується в офіційному дипломатичному листуванні). Обкладинка блокнота виготовлена ​​за унікальною технологією, що захищає від подряпин. Блокноти Paperblanks оснащені кишенькою на форзаці для зберігання корисних дрібниць та закладкою-стрічкою.

Завдяки палітурці ручної роботи блокнот Paperblanks легко розкривається на 180 градусів, а щільна обкладинка дозволяє робити записи, тримаючи блокнот на вазі.


додаткова інформація
розмір средний 13х18 см, мини 10х14 см, в линию
Motherboard
кількість сторінок средний 160, мини 176
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо