Цветной блокнот Гусь Ща всьо порішаю Харьков

Цветной блокнот Гусь Ща всьо порішаю Харьков
Блокнот Гусь КАК ЖЕ Я СПАКОЄН
  • Код товара:gus-spakoen
  • Доступность:В наличии
  • 450.00грн.
  • Без НДС:450.00грн.
Теги: гусь

Как же я спакоєн – повторюєш собі ти. Але око вже зрадливо смикається від кількості завдань, що прилітають. Блокнот - дзен із серії “Діла Ділішкі” з Гусем від Надьожної створений саме для тих, кому часто доводиться робити паузи протягом робочого дня, щоб глибоко подихати чи порахувати до 10-ти!


Ceep calm, Гусак з тобою! 25 класних життєвих ілюстрацій із легендарним героєм на офісну тематику та 160 сторінок у крапку – твій порятунок.

Замовляй зараз для себе або на оригінальний подарунок за класною ціною!
Особливості блокноту “Как же я спакоєн” 

Придбати цей оригінальний блокнот варто як мінімум з кількох причин:


1. Звичайно ж – крута яскрава обкладинка з легендарним Гусем. Мало того, він 25 разів ще на розворотах з'являється. Його прямолінійні та місцями навіть зухвалі висловлювання нікого не залишають байдужим. На цей раз він мовить на офісну тематику. З іронією про клієнтів, колег, босів, дедлайнів і його відверте ставлення про це все;)


2. Окремої уваги варто розмітка цього оригінального блокнота – точка. Виявилося, ще далеко не всі знають, як зручно вести нотатки в блокноті в крапку! Тут навіть є вибір. Можна або довільно записувати плани/завдання/інсайти, креслити графіки та таблиці, вести чек-листи. А можна – структуровано, освоївши систему ведення списків та справ “Bullet Journal”. Саме для неї така розмітка підходить ідеально та виводить планування на новий якісний рівень!


Оформляй онлайн у нашому інтернет магазині та дари із задоволенням! Купити блокнот “Ща всьо порішаю” можна собі чи комусь із своїх! Повір, такий подарунок оцінять і друзі, колеги, і близькі!


Как же я спакоен - повторяешь себе ты. Но глаз уже предательски дергается от количества прилетающих задач. Блокнот - дзен из серии “Діла Ділішкі” с Гусем от Надьожной создан именно для тех, кому часто приходится делать паузы в течении рабочего дня, чтобы глубоко подышать или посчитать до 10-ти!

Ceep calm, Гусь с тобой! 25 классных жизненных иллюстраций с легендарным героем на офисную тематику и 160 страниц в точку - твое спасение. 

Заказывай прямо сейчас для себя или на оригинальный подарок по классной цене!додаткова інформація
комплектація Твердая с матовой ламинацией
розмір 19х13 см
Motherboard
кількість сторінок 160
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо